Kovács Tamás / MTI
Olimpia 2021 – Friss hírek olimpiai program

Milák duplázik, bemutatkoznak a női pólósok – a magyarok programja az olimpia harmadik napján

Az egy aranyat és egy ezüstöt hozó első két nap után a tokiói olimpia harmadik napján tatamira lép a Londonban 5., Rióban 7. helyen záró cselgáncsozó, Karakas Hedvig; Milák Kristóf a 4×100-as gyorsváltóval döntőzik, majd legerősebb számában, 200 pillangón is rajtkőre áll; valamint bemutatkozik a női vízilabda-válogatott, amely az orosz olimpiai csapattal meccsel.

A vívás is folytatódik, a női kardozóknál Katona Renáta a 64, Pusztai Liza és Márton Anna a 32 között kezd. De triatlonban, asztaliteniszben, hegyikerékpárban és vitorlázásban is lesz kiért szorítani.

TELJES PROGRAM | EREDMÉNYEK | HÍREK

A magyar csapat részletes programja, a tokiói nyári olimpián, 07.26-án, hétfőn:

23:00 (vasárnap)


23:30
TRIATLON – Férfi – Egyéni – Döntő – BICSÁK BENCE, TÓTH TAMÁS

2:00


02:00
VÍVÁS – Női – Egyéni – Kard – 64-es tábla – KATONA RENÁTA

3:00


03:37
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 200m gyors – Elődöntő – NÉMETH NÁNDOR

4:00


04:00
CSELGÁNCS – Női – Egyéni – -57kg – Selejtező, továbbjutás esetén negyeddöntő – KARAKAS HEDVIG

04:10
VÍVÁS – Női – Egyéni – Kard – 32-es tábla – MÁRTON ANNA, PUSZTAI LIZA – továbbjutás esetén KATONA RENÁTA

5:00


05:00
ASZTALITENISZ – Férfi – Egyéni – 2. forduló – MAJOROS BENCE

05:00
VITORLÁZÁS – Férfi – Egyéni – Laser – Döntő – 2. nap – VADNAI BENJAMIN

05:05
ÚSZÁS – Férfi – Csapat – 4x100m gyorsváltó – Döntő – MAGYAR VÁLTÓ

6:00


06:35 – Továbbjutás esetén
VÍVÁS – Női – Egyéni – Kard – Nyolcaddöntő – KATONA RENÁTA, MÁRTON ANNA, PUSZTAI LIZA

7:00


07:30
VITORLÁZÁS – Női – Egyéni – Laser Radial – Döntő – 2. nap – ÉRDI MÁRIA

8:00


08:00
VITORLÁZÁS – Női – Egyéni – RS:X – Döntő – 2. nap – CHOLNOKY SÁRA

08:00
KERÉKPÁR – MOUNTAIN BIKE – Férfi – Egyéni – Döntő – PARTI ANDRÁS

08:25 – Továbbjutás esetén
VÍVÁS – Női – Egyéni – Kard – Negyeddöntő – KATONA RENÁTA, MÁRTON ANNA, PUSZTAI LIZA

08:30
VÍZILABDA – Női – Csapat – ROC-HUN – Csoportkör – NŐI VÍZILABDA-VÁLOGATOTT

10:00


10:00 – Továbbjutás esetén
CSELGÁNCS – Női – Egyéni – -57kg – Vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzések és döntő – KARAKAS HEDVIG

11:00


11:00 – Továbbjutás esetén
VÍVÁS – Női – Egyéni – Kard – Elődöntő – KATONA RENÁTA, MÁRTON ANNA, PUSZTAI LIZA

12:00


12:23
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 200m pillangó – Előfutam – KENDERESI TAMÁS

12:30
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 200m pillangó – Előfutam – MILÁK KRISTÓF

12:38
ÚSZÁS – Női – Egyéni – 200m vegyes – Előfutam – SEBESTYÉN DALMA

12:45
ÚSZÁS – Női – Egyéni – 200m vegyes – Előfutam – HOSSZÚ KATINKA

12:50 – Továbbjutás esetén
VÍVÁS – Női – Egyéni – Kard – Bronzmérkőzés – KATONA RENÁTA, MÁRTON ANNA, PUSZTAI LIZA

13:00


13:26
ÚSZÁS – Női – Egyéni – 1500m gyors – Előfutam – MIHÁLYVÁRI-FARKAS VIKTÓRIA

13:45 – Továbbjutás esetén
VÍVÁS – Női – Egyéni – Kard – Döntő – KATONA RENÁTA, MÁRTON ANNA, PUSZTAI LIZA

14:00


14:01
ÚSZÁS – Női – Egyéni – 1500m gyors – Előfutam – KÉSELY AJNA

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.