Programok
július Júl. 21. 02:00
Fukusimai Azuma Baseball Stadion
Softball
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 21. 09:30
Tokio
Labdarúgás
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 21. 10:00
Tokio
Labdarúgás
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 21. 10:30
Tokio
Labdarúgás
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 22. 02:00
Fukusimai Azuma Baseball Stadion
Softball
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 22. 09:30
Tokio
Labdarúgás
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 22. 10:00
Tokio
Labdarúgás
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 22. 10:00
Tokio
Labdarúgás
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 22. 10:30
Tokio
Labdarúgás
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 23. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Egyes - Egypárvezetős - Előfutam
július Júl. 23. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Egyes - Egypárvezetős - Előfutam
július Júl. 23. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Egyes - Egypárvezetős - Előfutam
július Júl. 23. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Kettes - Kétpárevezős - Előfutam
július Júl. 23. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Kettes - Kétpárevezős - Előfutam
július Júl. 23. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Négyes - Négypárevezős - Előfutam
július Júl. 23. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Négyes - Négypárevezős - Előfutam
július Júl. 23. 02:00
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Női - Egyéni - Rangsoroló
július Júl. 23. 06:00
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Férfi - Egyéni - Rangsoroló
július Júl. 23. 13:00
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
NYITÓÜNNEPSÉG
július Júl. 24. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Egyes - Egypárvezetős - Vigaszág
július Júl. 24. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Egyes - Egypárvezetős - Vigaszág
július Júl. 24. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Kettes - Kétpárevezős - Vigaszág
július Júl. 24. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Kettes - Kétpárevezős - Vigaszág
július Júl. 24. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Kettes - Kettes - Előfutam
július Júl. 24. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Kettes - Kettes - Előfutam
július Júl. 24. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - Előfutam
július Júl. 24. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - Előfutam
július Júl. 24. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Négyes - Négyes - Előfutam
július Júl. 24. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Négyes - Négyes - Előfutam
július Júl. 24. 01:30
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Női - Egyéni - Légpuska (10m) - Selejtező
július Júl. 24. 01:30
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Női - Egyéni - Légpuska (10m) - Selejtező
július Júl. 24. 01:30
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Női - Egyéni - Légpuska (10m) - Döntő
július Júl. 24. 01:30
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Légpisztoly (10m) - Selejtező
július Júl. 24. 01:30
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Légpisztoly (10m) - Döntő
július Júl. 24. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Egyes - Egypárvezetős - Vigaszág
július Júl. 24. 02:00
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - Selejtező
július Júl. 24. 02:00
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Női - Egyéni - Selejtező
július Júl. 24. 02:00
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Vegyes - Páros - Nyolcaddöntő
július Júl. 24. 02:00
Jojogi Nemzeti Sportcsarnok
Kézilabda
Férfi - Csapat - Csoportmérkőzés
július Júl. 24. 02:00
Ariake Aréna
Röplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 02:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 24. 02:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 24. 02:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Férfi - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 24. 02:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Női - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 24. 02:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 24. 02:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 24. 02:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Vegyes - Páros - Csoportkör
július Júl. 24. 02:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Párbajtőr - 64-es tábla
július Júl. 24. 02:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Kard - 64-es tábla
július Júl. 24. 02:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Párbajtőr - 32-es tábla
július Júl. 24. 02:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Párbajtőr - Nyolcaddöntő
július Júl. 24. 02:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Párbajtőr - Negyeddöntő
július Júl. 24. 02:30
Ói Gyeplabda Stadion
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 02:30
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Vegyes - Csapat - Nyolcaddöntő
július Júl. 24. 02:50
Tokiói Nemzetközi Fórum
Súlyemelés
Női - Egyéni - 49kg - B csoport - Döntő
július Júl. 24. 03:00
Jokohamai Baseball Stadion
Softball
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 03:00
Ói Gyeplabda Stadion
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - -49kg - Nyolcaddöntő
július Júl. 24. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - -49kg - Negyeddöntő
július Júl. 24. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - -49kg - Elődöntő
július Júl. 24. 03:00
Ariake Tornaközpont
Torna - Szertorna
Férfi - Egyéni - Selejtező
július Júl. 24. 03:15
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 03:15
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 03:28
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -58kg - Nyolcaddöntő
július Júl. 24. 03:45
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Női - Egyéni - Légpuska (10m) - Döntő
július Júl. 24. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -48kg - Selejtező
július Júl. 24. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -48kg - Selejtező
július Júl. 24. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -48kg - Negyeddöntő
július Júl. 24. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -48kg - Negyeddöntő
július Júl. 24. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -60kg - Selejtező
július Júl. 24. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -60kg - Negyeddöntő
július Júl. 24. 04:00
Fudzsi Nemzetközi Motorsport Versenypálya
Kerékpár - Országúti
Férfi - Egyéni - Mezőnyverseny  - Döntő
július Júl. 24. 04:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Női - Egyéni - (54-57kg) - Selejtező
július Júl. 24. 04:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Női - Egyéni - (64-69kg) - Selejtező
július Júl. 24. 04:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - (52-57kg) - Selejtező
július Júl. 24. 04:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - (63-69kg) - Selejtező
július Júl. 24. 04:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - (81-91kg) - Selejtező
július Júl. 24. 04:00
Ariake Teniszpark
Tenisz
Férfi - Egyéni - 1. forduló
július Júl. 24. 04:00
Ariake Teniszpark
Tenisz
Női - Egyéni - 1. forduló
július Júl. 24. 04:00
Ariake Teniszpark
Tenisz
Férfi - Páros - 1. forduló
július Júl. 24. 04:00
Ariake Teniszpark
Tenisz
Női - Páros - 1. forduló
július Júl. 24. 04:15
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Vegyes - Páros - Nyolcaddöntő
július Júl. 24. 04:55
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Kard - 32-es tábla
július Júl. 24. 04:55
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Kard - 32-es tábla
július Júl. 24. 05:18
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - (52-57kg) - Selejtező
július Júl. 24. 05:20
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Kard - 32-es tábla
július Júl. 24. 05:20
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -58kg - Nyolcaddöntő
július Júl. 24. 06:10
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Kard - 32-es tábla
július Júl. 24. 06:50
Tokiói Nemzetközi Fórum
Súlyemelés
Női - Egyéni - 49kg - A csoport - Döntő
július Júl. 24. 07:00
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 07:00
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 07:00
Tacumi Vízilabdaközpont
Vízilabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 07:15
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -58kg - Negyeddöntő
július Júl. 24. 07:15
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - 1. forduló
július Júl. 24. 07:15
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Női - Egyéni - 1. forduló
július Júl. 24. 07:15
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Vegyes - Csapat - Negyeddöntő
július Júl. 24. 07:15
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Vegyes - Csapat - Elődöntő
július Júl. 24. 07:15
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Vegyes - Csapat - Bronzmeccs
július Júl. 24. 07:15
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Női - Csapat - Döntő
július Júl. 24. 07:15
Jojogi Nemzeti Sportcsarnok
Kézilabda
Férfi - Csapat - Csoportmérkőzés
július Júl. 24. 07:20
Ariake Aréna
Röplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 07:30
Ariake Tornaközpont
Torna - Szertorna
Férfi - Egyéni - Selejtező
július Júl. 24. 07:35
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Kard - Nyolcaddöntő
július Júl. 24. 08:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 24. 08:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 24. 08:55
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Kard - Negyeddöntő
július Júl. 24. 09:15
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -58kg - Elődöntő
július Júl. 24. 09:30
Tokio
Labdarúgás
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -48kg - Vigaszág
július Júl. 24. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -48kg - Vigaszág
július Júl. 24. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -48kg - Elődöntő
július Júl. 24. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -48kg - Elődöntő
július Júl. 24. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -60kg - Vigaszág
július Júl. 24. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -60kg - Elődöntő
július Júl. 24. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -48kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 24. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -48kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 24. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -48kg - Döntő
július Júl. 24. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -48kg - Döntő
július Júl. 24. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -60kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 24. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -60kg - Döntő
július Júl. 24. 10:00
Tokio
Labdarúgás
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 10:00
Lovaspark
Lovaglás - Díjlovaglás
Vegyes - Csapat - Selejtező - 1. nap
július Júl. 24. 10:00
Lovaspark
Lovaglás - Díjlovaglás
Vegyes - Egyéni - Selejtező - 1. nap
július Júl. 24. 10:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Női - Egyéni - (54-57kg) - Selejtező
július Júl. 24. 10:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - (52-57kg) - Selejtező
július Júl. 24. 10:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - (63-69kg) - Selejtező
július Júl. 24. 10:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - (+91kg) - Selejtező
július Júl. 24. 10:30
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - (52-57kg) - Selejtező
július Júl. 24. 10:30
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 10:30
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 10:30
Tokio
Labdarúgás
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 11:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Férfi - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 24. 11:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Női - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 24. 11:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 24. 11:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 24. 11:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Vegyes - Páros - Csoportkör
július Júl. 24. 11:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Párbajtőr - Elődöntő
július Júl. 24. 11:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Párbajtőr - Bronzmérkőzés
július Júl. 24. 11:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Párbajtőr - Döntő
július Júl. 24. 11:20
Tacumi Vízilabdaközpont
Vízilabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 11:30
Ói Gyeplabda Stadion
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 11:30
Ói Gyeplabda Stadion
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Kard - Elődöntő
július Júl. 24. 12:00
Ói Gyeplabda Stadion
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 12:00
Ói Gyeplabda Stadion
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - -49kg - Vigaszág
július Júl. 24. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - -49kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 24. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - -49kg - Döntő
július Júl. 24. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 400m vegyes - Előfutam
július Júl. 24. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 100m pillangó - Előfutam
július Júl. 24. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 400m gyors - Előfutam
július Júl. 24. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 400m vegyes - Előfutam
július Júl. 24. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m mell - Előfutam
július Júl. 24. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Előfutam
július Júl. 24. 12:13
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 400m vegyes - Előfutam
július Júl. 24. 12:15
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -58kg - Vigaszág
július Júl. 24. 12:28
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 100m pillangó - Előfutam
július Júl. 24. 12:30
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - 1. forduló
július Júl. 24. 12:30
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Női - Egyéni - 1. forduló
július Júl. 24. 12:30
Jojogi Nemzeti Sportcsarnok
Kézilabda
Férfi - Csapat - Csoportmérkőzés
július Júl. 24. 12:30
Ariake Tornaközpont
Torna - Szertorna
Férfi - Egyéni - Selejtező
július Júl. 24. 12:40
Ariake Aréna
Röplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 12:45
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -58kg - Vigaszág
július Júl. 24. 13:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 400m gyors - Előfutam
július Júl. 24. 13:00
Jokohamai Baseball Stadion
Softball
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 13:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 24. 13:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 24. 13:15
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Női - Egyéni - 1. forduló
július Júl. 24. 13:18
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 400m vegyes - Előfutam
július Júl. 24. 13:20
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Kard - Bronzmérkőzés
július Júl. 24. 13:45
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -58kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 24. 14:00
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 14:00
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 24. 14:15
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Kard - Döntő
július Júl. 24. 14:15
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -58kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 24. 14:45
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -58kg - Döntő
július Júl. 24. 14:45
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - 1. forduló
július Júl. 25. 00:00
Curigaszaki Szörfpart
Szörf
Férfi - Egyéni - Selejtező - 1. kör
július Júl. 25. 00:00
Curigaszaki Szörfpart
Szörf
Női - Egyéni - Selejtező - 1. kör
július Júl. 25. 00:00
Curigaszaki Szörfpart
Szörf
Férfi - Egyéni - Selejtező - 2. kör
július Júl. 25. 00:00
Curigaszaki Szörfpart
Szörf
Női - Egyéni - Selejtező - 2. kör
július Júl. 25. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Egyes - Egypárvezetős - F elődöntő
július Júl. 25. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Egyes - Egypárvezetős - F elődöntő
július Júl. 25. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Egyes - Egypárvezetős - E elődöntő
július Júl. 25. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Egyes - Egypárvezetős - E elődöntő
július Júl. 25. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Egyes - Egypárvezetős - F elődöntő
július Júl. 25. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Egyes - Egypárvezetős - E elődöntő
július Júl. 25. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Kettes - Kettes - Vigaszág
július Júl. 25. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Kettes - Kettes - Vigaszág
július Júl. 25. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - Vigaszág
július Júl. 25. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - Vigaszág
július Júl. 25. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Négyes - Négypárevezős - Vigaszág
július Júl. 25. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Négyes - Négypárevezős - Vigaszág
július Júl. 25. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Nyolcas - Nyolcas - Előfutam
július Júl. 25. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Nyolcas - Nyolcas - Előfutam
július Júl. 25. 02:00
Ariake Városi Sportpark
Gördeszka
Férfi - Egyéni - Street - Selejtező
július Júl. 25. 02:00
Ariake Városi Sportpark
Gördeszka
Férfi - Egyéni - Street - Döntő
július Júl. 25. 02:00
Jojogi Nemzeti Sportcsarnok
Kézilabda
Női - Csapat - Csoportmérkőzés
július Júl. 25. 02:00
Ariake Aréna
Röplabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 02:00
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Női - Egyéni - Skeet - Selejtező - 1. kör
július Júl. 25. 02:00
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Skeet - Selejtező - 1. kör
július Júl. 25. 02:00
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Női - Egyéni - Légpisztoly (10m) - Selejtező
július Júl. 25. 02:00
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Női - Egyéni - Légpisztoly (10m) - Selejtező
július Júl. 25. 02:00
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Női - Egyéni - Légpisztoly (10m) - Döntő
július Júl. 25. 02:00
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Légpuska (10m) - Selejtező
július Júl. 25. 02:00
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Légpuska (10m) - Döntő
július Júl. 25. 02:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 25. 02:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 25. 02:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Tőr - 64-es tábla
július Júl. 25. 02:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Tőr - 64-es tábla
július Júl. 25. 02:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Párbajtőr - 64-es tábla
július Júl. 25. 02:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Tőr - 32-es tábla
július Júl. 25. 02:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Párbajtőr - 32-es tábla
július Júl. 25. 02:30
Ói Gyeplabda Stadion
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 02:30
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Női - Csapat - Nyolcaddöntő
július Júl. 25. 03:00
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Vegyes - Páros - Negyeddöntő
július Júl. 25. 03:00
Jokohamai Baseball Stadion
Softball
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 03:00
Ói Gyeplabda Stadion
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 03:00
Szaitama Szuper Aréna
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - -57kg - Nyolcaddöntő
július Júl. 25. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -68kg - Nyolcaddöntő
július Júl. 25. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - -57kg - Negyeddöntő
július Júl. 25. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -68kg - Negyeddöntő
július Júl. 25. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - -57kg - Elődöntő
július Júl. 25. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -68kg - Elődöntő
július Júl. 25. 03:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Férfi - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 25. 03:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Női - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 25. 03:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 25. 03:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 25. 03:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Vegyes - Páros - Csoportkör
július Júl. 25. 03:00
Ariake Tornaközpont
Torna - Szertorna
Női - Egyéni - Selejtező
július Júl. 25. 03:00
Tacumi Vízilabdaközpont
Vízilabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 03:15
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 03:15
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 03:25
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Tőr - 32-es tábla
július Júl. 25. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 400m vegyes - Döntő
július Júl. 25. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 400m vegyes - Döntő
július Júl. 25. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 100m pillangó - Elődöntő
július Júl. 25. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 400m gyors - Döntő
július Júl. 25. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 400m vegyes - Döntő
július Júl. 25. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m mell - Elődöntő
július Júl. 25. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Döntő
július Júl. 25. 03:40
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 100m pillangó - Elődöntő
július Júl. 25. 03:52
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 400m gyors - Döntő
július Júl. 25. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -52kg - Selejtező
július Júl. 25. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -52kg - Selejtező
július Júl. 25. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -52kg - Negyeddöntő
július Júl. 25. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -52kg - Negyeddöntő
július Júl. 25. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -66kg - Selejtező
július Júl. 25. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -66kg - Negyeddöntő
július Júl. 25. 04:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Női - Egyéni - (48-51kg) - Selejtező
július Júl. 25. 04:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Női - Egyéni - (69-75kg) - Selejtező
július Júl. 25. 04:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - (57-63kg) - Selejtező
július Júl. 25. 04:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - (75-81kg) - Selejtező
július Júl. 25. 04:00
Ariake Teniszpark
Tenisz
Férfi - Egyéni - 1. forduló
július Júl. 25. 04:00
Ariake Teniszpark
Tenisz
Férfi - Egyéni - 1. forduló
július Júl. 25. 04:00
Ariake Teniszpark
Tenisz
Női - Egyéni - 1. forduló
július Júl. 25. 04:00
Ariake Teniszpark
Tenisz
Férfi - Páros - 1. forduló
július Júl. 25. 04:00
Ariake Teniszpark
Tenisz
Női - Páros - 1. forduló
július Júl. 25. 04:12
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 400m vegyes - Döntő
július Júl. 25. 04:15
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Női - Egyéni - Légpisztoly (10m) - Döntő
július Júl. 25. 04:25
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Tőr - 32-es tábla
július Júl. 25. 04:25
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Tőr - 32-es tábla
július Júl. 25. 04:30
Tacumi Vízilabdaközpont
Vízilabda
Férfi - Csapat - HUN-GRE - Csoportkör
július Júl. 25. 04:50
Tokiói Nemzetközi Fórum
Súlyemelés
Férfi - Egyéni - 61kg - B csoport - Döntő
július Júl. 25. 04:50
Tokiói Nemzetközi Fórum
Súlyemelés
Férfi - Egyéni - 67kg - B csoport - Döntő
július Júl. 25. 04:55
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Párbajtőr - 32-es tábla
július Júl. 25. 05:00
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Férfi - Egyéni - RS:X - Döntő - 1. nap
július Júl. 25. 05:00
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Női - Egyéni - RS:X - Döntő - 1. nap
július Júl. 25. 05:00
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Férfi - Egyéni - Laser - Döntő - 1. nap
július Júl. 25. 05:00
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Női - Egyéni - Laser Radial - Döntő - 1. nap
július Júl. 25. 05:00
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Női - Egyéni - Laser Radial - Döntő - 1. nap
július Júl. 25. 05:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Egyes - Egypárvezetős - Negyeddöntő
július Júl. 25. 06:00
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Légpuska (10m) - Selejtező
július Júl. 25. 06:00
Kaszai Szlalom Kajak-kenu Központ
Kajak-Kenu - Szlalom
Férfi - Egyes - C1 - Előfutam
július Júl. 25. 06:00
Kaszai Szlalom Kajak-kenu Központ
Kajak-Kenu - Szlalom
Női - Egyes - K1 - Előfutam
július Júl. 25. 06:00
Fudzsi Nemzetközi Motorsport Versenypálya
Kerékpár - Országúti
Női - Egyéni - Mezőnyverseny  - Döntő
július Júl. 25. 06:20
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Férfi - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 25. 06:35
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Tőr - Nyolcaddöntő
július Júl. 25. 06:35
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Tőr - Nyolcaddöntő
július Júl. 25. 06:40
Szaitama Szuper Aréna
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 06:45
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Női - Csapat - Negyeddöntő
július Júl. 25. 06:45
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Női - Csapat - Elődöntő
július Júl. 25. 06:45
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Női - Csapat - Bronzmeccs
július Júl. 25. 06:45
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Női - Csapat - Döntő
július Júl. 25. 07:00
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - 2. forduló
július Júl. 25. 07:00
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Női - Egyéni - 2. forduló
július Júl. 25. 07:00
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 07:00
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 07:00
Tacumi Vízilabdaközpont
Vízilabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 07:15
Jojogi Nemzeti Sportcsarnok
Kézilabda
Női - Csapat - Csoportmérkőzés
július Júl. 25. 07:20
Ariake Aréna
Röplabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 07:35
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Párbajtőr - Nyolcaddöntő
július Júl. 25. 07:35
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Férfi - Egyéni - Laser - Döntő - 1. nap
július Júl. 25. 08:00
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Női - Egyéni - RS:X - Döntő - 1. nap
július Júl. 25. 08:00
Tokiói Vizes Központ
Műugrás
Női - Páros - Szinkron műugrás (3m) - Döntő
július Júl. 25. 08:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 25. 08:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 25. 08:10
Ariake Tornaközpont
Torna - Szertorna
Női - Egyéni - Selejtező
július Júl. 25. 08:30
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Légpuska (10m) - Döntő
július Júl. 25. 08:50
Tokiói Nemzetközi Fórum
Súlyemelés
Férfi - Egyéni - 61kg - A csoport - Döntő
július Júl. 25. 08:55
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Tőr - Negyeddöntő
július Júl. 25. 08:55
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Párbajtőr - Negyeddöntő
július Júl. 25. 09:30
Tokio
Labdarúgás
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -52kg - Vigaszág
július Júl. 25. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -52kg - Vigaszág
július Júl. 25. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -52kg - Elődöntő
július Júl. 25. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -52kg - Elődöntő
július Júl. 25. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -66kg - Vigaszág
július Júl. 25. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -66kg - Elődöntő
július Júl. 25. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -52kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 25. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -52kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 25. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -52kg - Döntő
július Júl. 25. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -66kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 25. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -66kg - Döntő
július Júl. 25. 10:00
Tokio
Labdarúgás
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 10:00
Tokio
Labdarúgás
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 10:00
Lovaspark
Lovaglás - Díjlovaglás
Vegyes - Csapat - Selejtező - 2. nap
július Júl. 25. 10:00
Lovaspark
Lovaglás - Díjlovaglás
Vegyes - Egyéni - Selejtező - 2. nap
július Júl. 25. 10:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Női - Egyéni - (48-51kg) - Selejtező
július Júl. 25. 10:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - (57-63kg) - Selejtező
július Júl. 25. 10:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - (75-81kg) - Selejtező
július Júl. 25. 10:20
Szaitama Szuper Aréna
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 10:30
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 10:30
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 10:30
Tokio
Labdarúgás
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 11:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Férfi - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 25. 11:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Női - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 25. 11:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 25. 11:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 25. 11:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Vegyes - Páros - Csoportkör
július Júl. 25. 11:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Tőr - Elődöntő
július Júl. 25. 11:20
Tacumi Vízilabdaközpont
Vízilabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 11:30
Ói Gyeplabda Stadion
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Párbajtőr - Elődöntő
július Júl. 25. 12:00
Ói Gyeplabda Stadion
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - -57kg - Vigaszág
július Júl. 25. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -68kg - Vigaszág
július Júl. 25. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - -57kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 25. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -68kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 25. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - -57kg - Döntő
július Júl. 25. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -68kg - Döntő
július Júl. 25. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 100m hát - Előfutam
július Júl. 25. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m gyors - Előfutam
július Júl. 25. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 100m mell - Előfutam
július Júl. 25. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m hát - Előfutam
július Júl. 25. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 400m gyors - Előfutam
július Júl. 25. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Előfutam
július Júl. 25. 12:20
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Női - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 25. 12:30
Jojogi Nemzeti Sportcsarnok
Kézilabda
Női - Csapat - Csoportmérkőzés
július Júl. 25. 12:40
Ariake Aréna
Röplabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 12:50
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Tőr - Bronzmérkőzés
július Júl. 25. 12:50
Tokiói Nemzetközi Fórum
Súlyemelés
Férfi - Egyéni - 67kg - A csoport - Döntő
július Júl. 25. 13:00
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Vegyes - Páros - Elődöntő
július Júl. 25. 13:00
Jokohamai Baseball Stadion
Softball
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 13:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 25. 13:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 25. 13:20
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Párbajtőr - Bronzmérkőzés
július Júl. 25. 13:20
Ariake Tornaközpont
Torna - Szertorna
Női - Egyéni - Selejtező
július Júl. 25. 13:45
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Tőr - Döntő
július Júl. 25. 14:00
Szaitama Szuper Aréna
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 14:00
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 14:00
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 25. 14:15
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Párbajtőr - Döntő
július Júl. 25. 14:30
Jojogi Nemzeti Sportcsarnok
Kézilabda
Női - Csapat - HUN-FRA - Csoportmérkőzés
július Júl. 25. 23:30
Odaiba Kikötőpark
Triatlon
Férfi - Egyéni - Döntő
július Júl. 26. 00:00
Curigaszaki Szörfpart
Szörf
Női - Egyéni - Selejtező - 3. kör
július Júl. 26. 00:00
Curigaszaki Szörfpart
Szörf
Női - Egyéni - Selejtező - 3. kör
július Júl. 26. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Egyes - Egypárvezetős - Negyeddöntő
július Júl. 26. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Egyes - Egypárvezetős - Negyeddöntő
július Júl. 26. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Kettes - Kétpárevezős - Elődöntő
július Júl. 26. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Kettes - Kétpárevezős - Elődöntő
július Júl. 26. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Négyes - Négyes - Vigaszág
július Júl. 26. 02:00
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Négyes - Négyes - Vigaszág
július Júl. 26. 02:00
Ariake Városi Sportpark
Gördeszka
Női - Egyéni - Street - Selejtező
július Júl. 26. 02:00
Ariake Városi Sportpark
Gördeszka
Női - Egyéni - Street - Döntő
július Júl. 26. 02:00
Jojogi Nemzeti Sportcsarnok
Kézilabda
Férfi - Csapat - Csoportmérkőzés
július Júl. 26. 02:00
Tokió Stadion
Rögbi
Férfi - Csapat - Csoportmérkőzés
július Júl. 26. 02:00
Ariake Aréna
Röplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 02:00
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Női - Egyéni - Skeet - Selejtező - 2. kör
július Júl. 26. 02:00
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Skeet - Selejtező - 2. kör
július Júl. 26. 02:00
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Női - Egyéni - Skeet - Döntő
július Júl. 26. 02:00
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Skeet - Döntő
július Júl. 26. 02:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 26. 02:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 26. 02:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Kard - 64-es tábla
július Júl. 26. 02:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Kard - 64-es tábla
július Júl. 26. 02:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Tőr - 64-es tábla
július Júl. 26. 02:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Kard - 32-es tábla
július Júl. 26. 02:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Tőr - 32-es tábla
július Júl. 26. 02:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Tőr - Nyolcaddöntő
július Júl. 26. 02:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Tőr - Negyeddöntő
július Júl. 26. 02:30
Ói Gyeplabda Stadion
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 02:30
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Férfi - Csapat - Nyolcaddöntő
július Júl. 26. 03:00
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - 2. forduló
július Júl. 26. 03:00
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Női - Egyéni - 2. forduló
július Júl. 26. 03:00
Jokohamai Baseball Stadion
Softball
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 03:00
Ói Gyeplabda Stadion
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 03:00
Szaitama Szuper Aréna
Kosárlabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - -67kg - Nyolcaddöntő
július Júl. 26. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -80kg - Nyolcaddöntő
július Júl. 26. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - -67kg - Negyeddöntő
július Júl. 26. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -80kg - Negyeddöntő
július Júl. 26. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - -67kg - Elődöntő
július Júl. 26. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -80kg - Elődöntő
július Júl. 26. 03:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Férfi - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 26. 03:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Női - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 26. 03:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 26. 03:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 26. 03:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Vegyes - Páros - Csoportkör
július Júl. 26. 03:15
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 03:15
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 100m pillangó - Döntő
július Júl. 26. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 100m pillangó - Döntő
július Júl. 26. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m gyors - Elődöntő
július Júl. 26. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 100m mell - Elődöntő
július Júl. 26. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m mell - Döntő
július Júl. 26. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 400m gyors - Döntő
július Júl. 26. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m hát - Elődöntő
július Júl. 26. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 100m hát - Elődöntő
július Júl. 26. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Döntő
július Júl. 26. 03:37
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m gyors - Elődöntő
július Júl. 26. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -57kg - Selejtező
július Júl. 26. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -57kg - Selejtező
július Júl. 26. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -57kg - Negyeddöntő
július Júl. 26. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -57kg - Negyeddöntő
július Júl. 26. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -73kg - Selejtező
július Júl. 26. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -73kg - Negyeddöntő
július Júl. 26. 04:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - (48-52kg) - Selejtező
július Júl. 26. 04:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - (69-75kg) - Selejtező
július Júl. 26. 04:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Női - Egyéni - (54-57kg) - Nyolcaddöntő
július Júl. 26. 04:00
Ariake Teniszpark
Tenisz
Férfi - Egyéni - 2. forduló
július Júl. 26. 04:00
Ariake Teniszpark
Tenisz
Női - Egyéni - 2. forduló
július Júl. 26. 04:00
Ariake Teniszpark
Tenisz
Férfi - Páros - 2. forduló
július Júl. 26. 04:00
Ariake Teniszpark
Tenisz
Női - Páros - 2. forduló
július Júl. 26. 04:10
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Kard - 32-es tábla
július Júl. 26. 04:20
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 400m gyors - Döntő
július Júl. 26. 04:31
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m hát - Elődöntő
július Júl. 26. 04:53
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 100m hát - Elődöntő
július Júl. 26. 05:00
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - 2. forduló
július Júl. 26. 05:00
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Férfi - Egyéni - RS:X - Döntő - 2. nap
július Júl. 26. 05:00
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Női - Egyéni - RS:X - Döntő - 2. nap
július Júl. 26. 05:00
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Férfi - Egyéni - Laser - Döntő - 2. nap
július Júl. 26. 05:00
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Férfi - Egyéni - Laser - Döntő - 2. nap
július Júl. 26. 05:00
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Női - Egyéni - Laser Radial - Döntő - 2. nap
július Júl. 26. 05:05
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Döntő
július Júl. 26. 06:35
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Kard - Nyolcaddöntő
július Júl. 26. 06:40
Szaitama Szuper Aréna
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 06:45
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Férfi - Csapat - Negyeddöntő
július Júl. 26. 06:45
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Férfi - Csapat - Elődöntő
július Júl. 26. 06:45
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Férfi - Csapat - Bronzmeccs
július Júl. 26. 06:45
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Férfi - Csapat - Döntő
július Júl. 26. 06:50
Tokiói Nemzetközi Fórum
Súlyemelés
Női - Egyéni - 55kg - B csoport - Döntő
július Júl. 26. 07:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Kard - Nyolcaddöntő
július Júl. 26. 07:00
Kaszai Szlalom Kajak-kenu Központ
Kajak-Kenu - Szlalom
Férfi - Egyes - C1 - Elődöntő
július Júl. 26. 07:00
Kaszai Szlalom Kajak-kenu Központ
Kajak-Kenu - Szlalom
Férfi - Egyes - C1 - Döntő
július Júl. 26. 07:00
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 07:00
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 07:00
Tacumi Vízilabdaközpont
Vízilabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 07:15
Jojogi Nemzeti Sportcsarnok
Kézilabda
Férfi - Csapat - Csoportmérkőzés
július Júl. 26. 07:20
Ariake Aréna
Röplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 07:30
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Női - Egyéni - Laser Radial - Döntő - 2. nap
július Júl. 26. 07:30
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - 3. forduló
július Júl. 26. 07:30
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Női - Egyéni - 3. forduló
július Júl. 26. 08:00
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Női - Egyéni - RS:X - Döntő - 2. nap
július Júl. 26. 08:00
Izui Hegyikerékpáros Pálya
Kerékpár - Mountain Bike
Férfi - Egyéni - Döntő
július Júl. 26. 08:00
Tokiói Vizes Központ
Műugrás
Férfi - Páros - Szinkron toronyugrás (10m) - Döntő
július Júl. 26. 08:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 26. 08:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 26. 08:25
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Kard - Negyeddöntő
július Júl. 26. 08:30
Tacumi Vízilabdaközpont
Vízilabda
Női - Csapat - RUS-HUN - Csoportkör
július Júl. 26. 09:30
Tokió Stadion
Rögbi
Férfi - Csapat - Csoportmérkőzés
július Júl. 26. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -57kg - Vigaszág
július Júl. 26. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -57kg - Vigaszág
július Júl. 26. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -57kg - Elődöntő
július Júl. 26. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -57kg - Elődöntő
július Júl. 26. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -73kg - Vigaszág
július Júl. 26. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -73kg - Elődöntő
július Júl. 26. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -57kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 26. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -57kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 26. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -57kg - Döntő
július Júl. 26. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -57kg - Döntő
július Júl. 26. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -73kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 26. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -73kg - Döntő
július Júl. 26. 10:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - (48-52kg) - Selejtező
július Júl. 26. 10:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - (69-75kg) - Selejtező
július Júl. 26. 10:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Női - Egyéni - (54-57kg) - Nyolcaddöntő
július Júl. 26. 10:20
Szaitama Szuper Aréna
Kosárlabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 10:30
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 10:30
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 11:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Férfi - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 26. 11:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Női - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 26. 11:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 26. 11:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 26. 11:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Vegyes - Páros - Csoportkör
július Júl. 26. 11:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Kard - Elődöntő
július Júl. 26. 11:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Tőr - Elődöntő
július Júl. 26. 11:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Tőr - Bronzmérkőzés
július Júl. 26. 11:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Egyéni - Tőr - Döntő
július Júl. 26. 11:20
Tacumi Vízilabdaközpont
Vízilabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 11:25
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Kard - Elődöntő
július Júl. 26. 11:30
Ói Gyeplabda Stadion
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 12:00
Ói Gyeplabda Stadion
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - -67kg - Vigaszág
július Júl. 26. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -80kg - Vigaszág
július Júl. 26. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - -67kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 26. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -80kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 26. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - -67kg - Döntő
július Júl. 26. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - -80kg - Döntő
július Júl. 26. 12:00
Ariake Tornaközpont
Torna - Szertorna
Férfi - Csapat - Döntő
július Júl. 26. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 200m gyors - Előfutam
július Júl. 26. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Előfutam
július Júl. 26. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 200m vegyes - Előfutam
július Júl. 26. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 1500m gyors - Előfutam
július Júl. 26. 12:23
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Előfutam
július Júl. 26. 12:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Előfutam
július Júl. 26. 12:30
Jojogi Nemzeti Sportcsarnok
Kézilabda
Férfi - Csapat - Csoportmérkőzés
július Júl. 26. 12:38
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 200m vegyes - Előfutam
július Júl. 26. 12:40
Ariake Aréna
Röplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 12:45
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 200m vegyes - Előfutam
július Júl. 26. 12:50
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Kard - Bronzmérkőzés
július Júl. 26. 12:50
Tokiói Nemzetközi Fórum
Súlyemelés
Női - Egyéni - 55kg - A csoport - Döntő
július Júl. 26. 13:00
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Vegyes - Páros - Bronzmérkőzés
július Júl. 26. 13:00
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Vegyes - Páros - Döntő
július Júl. 26. 13:00
Jokohamai Baseball Stadion
Softball
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 13:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 26. 13:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 26. 13:26
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 1500m gyors - Előfutam
július Júl. 26. 13:45
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Egyéni - Kard - Döntő
július Júl. 26. 14:00
Szaitama Szuper Aréna
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 14:00
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 14:00
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 26. 14:01
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 1500m gyors - Előfutam
július Júl. 26. 23:30
Odaiba Kikötőpark
Triatlon
Női - Egyéni - Döntő
július Júl. 27. 00:00
Curigaszaki Szörfpart
Szörf
Férfi - Egyéni - Negyeddöntő
július Júl. 27. 00:00
Curigaszaki Szörfpart
Szörf
Női - Egyéni - Negyeddöntő
július Júl. 27. 00:00
Curigaszaki Szörfpart
Szörf
Férfi - Egyéni - Elődöntő
július Júl. 27. 00:00
Curigaszaki Szörfpart
Szörf
Női - Egyéni - Elődöntő
július Júl. 27. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Egyes - Egypárvezetős - D elődöntő
július Júl. 27. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Egyes - Egypárvezetős - D elődöntő
július Júl. 27. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Egyes - Egypárvezetős - C elődöntő
július Júl. 27. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Egyes - Egypárvezetős - C elődöntő
július Júl. 27. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Egyes - Egypárvezetős - D elődöntő
július Júl. 27. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Egyes - Egypárvezetős - C elődöntő
július Júl. 27. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - C döntő
július Júl. 27. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - C döntő
július Júl. 27. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Négyes - Négypárevezős - B döntő
július Júl. 27. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Négyes - Négypárevezős - B döntő
július Júl. 27. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Négyes - Négypárevezős - Döntő
július Júl. 27. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Négyes - Négypárevezős - Döntő
július Júl. 27. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Kettes - Kettes - B elődöntő
július Júl. 27. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Kettes - Kettes - A/B elődöntő
július Júl. 27. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Kettes - Kettes - B elődöntő
július Júl. 27. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Kettes - Kettes - A/B elődöntő
július Júl. 27. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - B elődöntő
július Júl. 27. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - A/B elődöntő
július Júl. 27. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - B elődöntő
július Júl. 27. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Kettes - Könnyűsúlyú kétpárevezős - A/B elődöntő
július Júl. 27. 02:00
Jojogi Nemzeti Sportcsarnok
Kézilabda
Női - Csapat - Csoportmérkőzés
július Júl. 27. 02:00
Tokió Stadion
Rögbi
Férfi - Csapat - Csoportmérkőzés
július Júl. 27. 02:00
Ariake Aréna
Röplabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 27. 02:00
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Vegyes - Csapat - Légpisztoly (10m) - Selejtező
július Júl. 27. 02:00
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Vegyes - Csapat - Légpisztoly (10m) - Döntő
július Júl. 27. 02:00
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Vegyes - Csapat - Légpuska (10m) - Selejtező
július Júl. 27. 02:00
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Vegyes - Csapat - Légpuska (10m) - Döntő
július Júl. 27. 02:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 27. 02:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 27. 02:30
Ói Gyeplabda Stadion
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 27. 02:30
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Férfi - Egyéni - Selejtező - 1. kör
július Júl. 27. 03:00
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - 3. forduló
július Júl. 27. 03:00
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Női - Egyéni - 3. forduló
július Júl. 27. 03:00
Ói Gyeplabda Stadion
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 27. 03:00
Szaitama Szuper Aréna
Kosárlabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 27. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - +67kg - Nyolcaddöntő
július Júl. 27. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - +80kg - Nyolcaddöntő
július Júl. 27. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - +67kg - Negyeddöntő
július Júl. 27. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - +80kg - Negyeddöntő
július Júl. 27. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - +67kg - Elődöntő
július Júl. 27. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - +80kg - Elődöntő
július Júl. 27. 03:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Férfi - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 27. 03:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Férfi - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 27. 03:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Női - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 27. 03:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 27. 03:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 27. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Csapat - Párbajtőr - Nyolcaddöntő
július Júl. 27. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Csapat - Párbajtőr - Negyeddöntő
július Júl. 27. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Csapat - Párbajtőr - Helyosztó - 5.-8. hely
július Júl. 27. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Csapat - Párbajtőr - Elődöntő
július Júl. 27. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Csapat - Párbajtőr - Helyosztó - 5.-6.hely
július Júl. 27. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Csapat - Párbajtőr - Helyosztó - 7.-8. hely
július Júl. 27. 03:00
Tacumi Vízilabdaközpont
Vízilabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 27. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 200m gyors - Elődöntő
július Júl. 27. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m gyors - Döntő
július Júl. 27. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 100m hát - Döntő
július Júl. 27. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m hát - Döntő
július Júl. 27. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 100m mell - Döntő
július Júl. 27. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Elődöntő
július Júl. 27. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 200m vegyes - Elődöntő
július Júl. 27. 03:43
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m gyors - Döntő
július Júl. 27. 03:51
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 100m hát - Döntő
július Júl. 27. 03:59
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m hát - Döntő
július Júl. 27. 04:00
Jojogi Nemzeti Sportcsarnok
Kézilabda
Női - Csapat - BRA-HUN - Csoportmérkőzés
július Júl. 27. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -63kg - Selejtező
július Júl. 27. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -63kg - Selejtező
július Júl. 27. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -63kg - Negyeddöntő
július Júl. 27. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -63kg - Negyeddöntő
július Júl. 27. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -81kg - Selejtező
július Júl. 27. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -81kg - Selejtező
július Júl. 27. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -81kg - Negyeddöntő
július Júl. 27. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -81kg - Negyeddöntő
július Júl. 27. 04:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - (63-69kg) - Nyolcaddöntő
július Júl. 27. 04:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - (81-91kg) - Nyolcaddöntő
július Júl. 27. 04:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Női - Egyéni - (57-60kg) - Selejtező
július Júl. 27. 04:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Női - Egyéni - (64-69kg) - Nyolcaddöntő
július Júl. 27. 04:00
Ariake Teniszpark
Tenisz
Férfi - Egyéni - 2. forduló
július Júl. 27. 04:00
Ariake Teniszpark
Tenisz
Női - Egyéni - 3. forduló
július Júl. 27. 04:00
Ariake Teniszpark
Tenisz
Férfi - Páros - Negyeddöntő
július Júl. 27. 04:00
Ariake Teniszpark
Tenisz
Női - Páros - 2. forduló
július Júl. 27. 04:00
Ariake Teniszpark
Tenisz
Női - Páros - Negyeddöntő
július Júl. 27. 04:35
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Elődöntő
július Júl. 27. 04:41
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Elődöntő
július Júl. 27. 04:50
Tokiói Nemzetközi Fórum
Súlyemelés
Női - Egyéni - 59kg - B csoport - Döntő
július Júl. 27. 04:50
Tokiói Nemzetközi Fórum
Súlyemelés
Női - Egyéni - 64kg - B csoport - Döntő
július Júl. 27. 04:58
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 200m vegyes - Elődöntő
július Júl. 27. 05:00
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Férfi - Egyéni - Laser - Döntő - 3. nap
július Júl. 27. 05:00
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Női - Egyéni - Laser Radial - Döntő - 3. nap
július Júl. 27. 05:00
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Férfi - Egyéni - Finn - Döntő - 1. nap
július Júl. 27. 05:00
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Férfi - Páros - 49er - Döntő - 1. nap
július Júl. 27. 05:00
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Női - Páros - 49er FX - Döntő - 1. nap
július Júl. 27. 05:05
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Női - Egyéni - Laser Radial - Döntő - 3. nap
július Júl. 27. 05:15
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Férfi - Egyéni - Laser - Döntő - 3. nap
július Júl. 27. 06:00
Jokohamai Baseball Stadion
Softball
Női - Csapat - Bronzmérkőzés
július Júl. 27. 06:05
Enosimai Jachtkikötő
Vitorlázás
Férfi - Egyéni - Finn - Döntő - 1. nap
július Júl. 27. 06:15
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Vegyes - Csapat - Légpuska (10m) - Selejtező
július Júl. 27. 06:30
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 27. 06:30
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 27. 06:40
Szaitama Szuper Aréna
Kosárlabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 27. 07:00
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Vegyes - Csapat - Légpuska (10m) - Középdöntő
július Júl. 27. 07:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Női - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 27. 07:00
Kaszai Szlalom Kajak-kenu Központ
Kajak-Kenu - Szlalom
Női - Egyes - K1 - Elődöntő
július Júl. 27. 07:00
Kaszai Szlalom Kajak-kenu Központ
Kajak-Kenu - Szlalom
Női - Egyes - K1 - Döntő
július Júl. 27. 07:00
Tacumi Vízilabdaközpont
Vízilabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 27. 07:15
Jojogi Nemzeti Sportcsarnok
Kézilabda
Női - Csapat - Csoportmérkőzés
július Júl. 27. 07:20
Ariake Aréna
Röplabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 27. 07:30
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - 3. forduló
július Júl. 27. 07:30
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Női - Egyéni - 3. forduló
július Júl. 27. 07:30
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - Nyolcaddöntő
július Júl. 27. 07:30
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Női - Egyéni - Nyolcaddöntő
július Júl. 27. 08:00
Izui Hegyikerékpáros Pálya
Kerékpár - Mountain Bike
Női - Egyéni - Döntő
július Júl. 27. 08:00
Tokiói Vizes Központ
Műugrás
Női - Páros - Szinkron toronyugrás (10m) - Döntő
július Júl. 27. 08:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 27. 08:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 27. 08:15
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Vegyes - Csapat - Légpuska (10m) - Bronzmérkőzés
július Júl. 27. 08:15
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Vegyes - Csapat - Légpuska (10m) - Döntő
július Júl. 27. 08:50
Tokiói Nemzetközi Fórum
Súlyemelés
Női - Egyéni - 59kg - A csoport - Döntő
július Júl. 27. 09:00
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Férfi - Egyéni - Selejtező - 1. kör
július Júl. 27. 09:30
Tokió Stadion
Rögbi
Férfi - Csapat - Helyosztó - 9.-12. hely
július Júl. 27. 09:30
Tokió Stadion
Rögbi
Férfi - Csapat - Negyeddöntő
július Júl. 27. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -63kg - Vigaszág
július Júl. 27. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -63kg - Vigaszág
július Júl. 27. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -63kg - Elődöntő
július Júl. 27. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -63kg - Elődöntő
július Júl. 27. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -81kg - Vigaszág
július Júl. 27. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -81kg - Vigaszág
július Júl. 27. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -81kg - Elődöntő
július Júl. 27. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -81kg - Elődöntő
július Júl. 27. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -63kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 27. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -63kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 27. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -63kg - Döntő
július Júl. 27. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -63kg - Döntő
július Júl. 27. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -81kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 27. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -81kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 27. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -81kg - Döntő
július Júl. 27. 10:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -81kg - Döntő
július Júl. 27. 10:00
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 27. 10:00
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 27. 10:00
Tokio
Labdarúgás
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 27. 10:00
Tokio
Labdarúgás
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 27. 10:00
Lovaspark
Lovaglás - Díjlovaglás
Vegyes - Csapat - Döntő
július Júl. 27. 10:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - (63-69kg) - Nyolcaddöntő
július Júl. 27. 10:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Férfi - Egyéni - (81-91kg) - Nyolcaddöntő
július Júl. 27. 10:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Női - Egyéni - (57-60kg) - Selejtező
július Júl. 27. 10:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Női - Egyéni - (64-69kg) - Nyolcaddöntő
július Júl. 27. 10:20
Szaitama Szuper Aréna
Kosárlabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 27. 11:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Férfi - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 27. 11:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Női - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 27. 11:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 27. 11:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 27. 11:20
Tacumi Vízilabdaközpont
Vízilabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 27. 11:20
Tacumi Vízilabdaközpont
Vízilabda
Férfi - Csapat - JPN-HUN - Csoportkör
július Júl. 27. 11:30
Ói Gyeplabda Stadion
Gyeplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 27. 11:30
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Csapat - Párbajtőr - Bronzmérkőzés
július Júl. 27. 11:30
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Női - Csapat - Párbajtőr - Döntő
július Júl. 27. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - +67kg - Vigaszág
július Júl. 27. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - +80kg - Vigaszág
július Júl. 27. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - +67kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 27. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - +80kg - Bronzmérkőzés
július Júl. 27. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Női - Egyéni - +67kg - Döntő
július Júl. 27. 12:00
Makuhari Rendezvényközpont, A
Taekwondo
Férfi - Egyéni - +80kg - Döntő
július Júl. 27. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m gyors - Előfutam
július Júl. 27. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 200m pillangó - Előfutam
július Júl. 27. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m mell - Előfutam
július Júl. 27. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Előfutam
július Júl. 27. 12:00
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 800m gyors - Előfutam
július Júl. 27. 12:16
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m gyors - Előfutam
július Júl. 27. 12:20
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m gyors - Előfutam
július Júl. 27. 12:27
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 200m pillangó - Előfutam
július Júl. 27. 12:30
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - Nyolcaddöntő
július Júl. 27. 12:30
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Női - Egyéni - Nyolcaddöntő
július Júl. 27. 12:30
Jojogi Nemzeti Sportcsarnok
Kézilabda
Női - Csapat - Csoportmérkőzés
július Júl. 27. 12:31
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 200m pillangó - Előfutam
július Júl. 27. 12:40
Ariake Aréna
Röplabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 27. 12:45
Ariake Tornaközpont
Torna - Szertorna
Női - Csapat - Döntő
július Júl. 27. 12:50
Tokiói Nemzetközi Fórum
Súlyemelés
Női - Egyéni - 64kg - A csoport - Döntő
július Júl. 27. 12:54
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Előfutam
július Júl. 27. 13:00
Jokohamai Baseball Stadion
Softball
Női - Csapat - Döntő
július Júl. 27. 13:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 27. 13:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 27. 13:21
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 800m gyors - Előfutam
július Júl. 27. 13:30
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Női - Csapat - Negyeddöntő
július Júl. 27. 13:30
Aomi Városi Sportpark
Kosárlabda - 3x3
Férfi - Csapat - Negyeddöntő
július Júl. 27. 13:30
Tokio
Labdarúgás
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 27. 13:30
Tokio
Labdarúgás
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 27. 14:00
Szaitama Szuper Aréna
Kosárlabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 28. 01:00
Curigaszaki Szörfpart
Szörf
Női - Egyéni - Bronzmeccs
július Júl. 28. 01:00
Curigaszaki Szörfpart
Szörf
Férfi - Egyéni - Bronzmeccs
július Júl. 28. 01:00
Curigaszaki Szörfpart
Szörf
Női - Egyéni - Döntő
július Júl. 28. 01:00
Curigaszaki Szörfpart
Szörf
Férfi - Egyéni - Döntő
július Júl. 28. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Kettes - Kétpárevezős - B döntő
július Júl. 28. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Kettes - Kétpárevezős - B döntő
július Júl. 28. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Négyes - Négyes - B döntő
július Júl. 28. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Négyes - Négyes - B döntő
július Júl. 28. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Kettes - Kétpárevezős - Döntő
július Júl. 28. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Kettes - Kétpárevezős - Döntő
július Júl. 28. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Négyes - Négyes - Döntő
július Júl. 28. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Négyes - Négyes - Döntő
július Júl. 28. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Nyolcas - Nyolcas - Vigaszág
július Júl. 28. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Nyolcas - Nyolcas - Vigaszág
július Júl. 28. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Egyes - Egypárvezetős - B elődöntő
július Júl. 28. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Női - Egyes - Egypárvezetős - A/B elődöntő
július Júl. 28. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Egyes - Egypárvezetős - B elődöntő
július Júl. 28. 01:30
Sea Forest Evezős Pálya/Kajak-kenu Pálya
Evezés
Férfi - Egyes - Egypárvezetős - A/B elődöntő
július Júl. 28. 02:00
Jojogi Nemzeti Sportcsarnok
Kézilabda
Férfi - Csapat - Csoportmérkőzés
július Júl. 28. 02:00
Tokió Stadion
Rögbi
Férfi - Csapat - Helyosztó - 11.-12. hely
július Júl. 28. 02:00
Tokió Stadion
Rögbi
Férfi - Csapat - Helyosztó - 9.-10. hely
július Júl. 28. 02:00
Tokió Stadion
Rögbi
Férfi - Csapat - Helyosztó - 5.-8. hely
július Júl. 28. 02:00
Tokió Stadion
Rögbi
Férfi - Csapat - Elődöntő
július Júl. 28. 02:00
Ariake Aréna
Röplabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 28. 02:00
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Női - Egyéni - Trap - Selejtező - 1. kör
július Júl. 28. 02:00
Aszaka Lőtér
Sportlövészet
Férfi - Egyéni - Trap - Selejtező - 1. kör
július Júl. 28. 02:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Női - Páros - Csoportkör
július Júl. 28. 02:00
Siokaze Park
Strandröplabda
Férfi - Páros - Csoportkör
július Júl. 28. 02:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Női - Egyéni - Csoportkör
július Júl. 28. 02:00
Muszasino Sportközpont
Tollaslabda
Vegyes - Páros - Negyeddöntő
július Júl. 28. 02:30
Ói Gyeplabda Stadion
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 28. 02:30
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Férfi - Egyéni - Selejtező - 2. kör
július Júl. 28. 02:30
Jumenosima Íjász Park
Íjászat
Férfi - Egyéni - Selejtező - 1. kör
július Júl. 28. 03:00
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Női - Egyéni - Negyeddöntő
július Júl. 28. 03:00
Tokiói Fővárosi Sportcsarnok
Asztalitenisz
Férfi - Egyéni - Negyeddöntő
július Júl. 28. 03:00
Ói Gyeplabda Stadion
Gyeplabda
Női - Csapat - Csoportkör
július Júl. 28. 03:00
Szaitama Szuper Aréna
Kosárlabda
Férfi - Csapat - Csoportkör
július Júl. 28. 03:00
Makuhari Rendezvényközpont, B
Vívás
Férfi - Csapat - Kard - Nyolcaddöntő
július Júl. 28. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m gyors - Elődöntő
július Júl. 28. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 200m gyors - Döntő
július Júl. 28. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Döntő
július Júl. 28. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 200m pillangó - Elődöntő
július Júl. 28. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m mell - Elődöntő
július Júl. 28. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 200m vegyes - Döntő
július Júl. 28. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Női - Egyéni - 1500m gyors - Döntő
július Júl. 28. 03:30
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Döntő
július Júl. 28. 03:35
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 100m gyors - Elődöntő
július Júl. 28. 03:49
Tokiói Vizes Központ
Úszás
Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Döntő
július Júl. 28. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -70kg - Selejtező
július Júl. 28. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Női - Egyéni - -70kg - Negyeddöntő
július Júl. 28. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -90kg - Selejtező
július Júl. 28. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -90kg - Selejtező
július Júl. 28. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -90kg - Negyeddöntő
július Júl. 28. 04:00
Nippon Budokan
Cselgáncs
Férfi - Egyéni - -90kg - Negyeddöntő
július Júl. 28. 04:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Női - Egyéni - (54-57kg) - Negyeddöntő
július Júl. 28. 04:00
Kokugikan Aréna
Ökölvívás
Női - Egyéni - (69-75kg) - Nyolca