Dátum
július
19202122232425
262728293031
augusztus
1
2345678
Magyar eredmények
Hely
Név
Sportág
icon-kiesett
Asztalitenisz Női - Egyéni - 1. forduló Madarász Dóra
icon-tovabbjutott
Asztalitenisz Férfi - Egyéni - 1. forduló Majoros Bence
icon-tovabbjutott
Úszás Női - Egyéni - 400m vegyes - Előfutam Mihályvári-Farkas Viktória
icon-tovabbjutott
Úszás Női - Egyéni - 400m vegyes - Előfutam Hosszú Katinka
18
Úszás Férfi - Egyéni - 400m gyors - Előfutam Zombori Gábor
27
Úszás Női - Egyéni - 100m pillangó - Előfutam Sebestyén Dalma
icon-tovabbjutott
Úszás Férfi - Egyéni - 400m vegyes - Előfutam Verrasztó Dávid
13
Úszás Férfi - Egyéni - 400m vegyes - Előfutam Bernek Péter
5
Taekwondo Férfi - Egyéni - -58kg - Bronzmérkőzés Salim Omar
icon-tovabbjutott
Taekwondo Férfi - Egyéni - -58kg - Vigaszág Salim Omar
medal-gold
Vívás Férfi - Egyéni - Kard - Döntő Szilágyi Áron
icon-kiesett
Ökölvívás Férfi - Egyéni - (52-57kg) - Selejtező Gálos Roland
icon-tovabbjutott
Vívás Férfi - Egyéni - Kard - Negyeddöntő Szilágyi Áron
icon-kiesett
Vívás Férfi - Egyéni - Kard - 32-es tábla Decsi Tamás
icon-kiesett
Asztalitenisz Vegyes - Páros - Nyolcaddöntő Szudi Ádám
icon-kiesett
Asztalitenisz Vegyes - Páros - Nyolcaddöntő Pergel Szandra
20
Sportlövészet Női - Egyéni - Légpuska (10m) - Selejtező Mészáros Eszter
39
Sportlövészet Férfi - Egyéni - Légpuska (10m) - Selejtező Pekler Zalán
icon-tovabbjutott
Evezés Férfi - Egyes - Egypárvezetős - Negyeddöntő Pétervári-Molnár Bendegúz
29
Triatlon Férfi - Egyéni - Döntő Tóth Tamás
7
Triatlon Férfi - Egyéni - Döntő Bicsák Bence
icon-tovabbjutott
Torna - Szertorna Női - Egyéni - Selejtező Kovács Zsófia
10
Úszás Női - Egyéni - 400m gyors - Előfutam Késely Ajna
28
Úszás Férfi - Egyéni - 100m hát - Előfutam Telegdy Ádám
icon-kiesett
Úszás Férfi - Egyéni - 100m hát - Előfutam Bohus Richárd
icon-tovabbjutott
Úszás Férfi - Egyéni - 200m gyors - Előfutam Németh Nándor
18
Úszás Férfi - Egyéni - 200m gyors - Előfutam Kozma Dominik
18
Úszás Női - Egyéni - 100m hát - Előfutam Burián Katalin
icon-tovabbjutott
Vívás Férfi - Egyéni - Párbajtőr - Elődöntő Siklósi Gergely
2:0
Tollaslabda Női - Egyéni - Csoportkör Sárosi Laura
5
Cselgáncs Női - Egyéni - -52kg - Bronzmérkőzés Pupp Réka
icon-kiesett
Asztalitenisz Női - Egyéni - 2. forduló Póta Georgina
~18
Vitorlázás Női - Egyéni - Laser Radial - Döntő - 1. nap Érdi Mária
~7
Vitorlázás Férfi - Egyéni - Laser - Döntő - 1. nap Vadnai Benjamin
~27
Vitorlázás Női - Egyéni - RS:X - Döntő - 1. nap Cholnoky Sára
icon-vigaszag
Cselgáncs Női - Egyéni - -52kg - Negyeddöntő Pupp Réka
4
Úszás Férfi - Egyéni - 400m vegyes - Döntő Verrasztó Dávid
9:10
Vízilabda Férfi - Csapat - HUN-GRE - Csoportkör férfi vízilabda-válogatott
2:0
Tollaslabda Férfi - Egyéni - Csoportkör Krausz Gergely
icon-tovabbjutott
Vívás Férfi - Egyéni - Párbajtőr - Negyeddöntő Siklósi Gergely
icon-tovabbjutott
Vívás Férfi - Egyéni - Párbajtőr - Nyolcaddöntő Siklósi Gergely
icon-kiesett
Vívás Női - Egyéni - Tőr - Nyolcaddöntő Kreiss Fanni
icon-tovabbjutott
Vívás Férfi - Egyéni - Párbajtőr - 32-es tábla Siklósi Gergely
icon-kiesett
Vívás Női - Egyéni - Tőr - 32-es tábla Kondricz Kata
icon-tovabbjutott
Vívás Női - Egyéni - Tőr - 32-es tábla Kreiss Fanni
icon-tovabbjutott