A következő élő közvetítés része A kardozó Márton Anna két vereséggel negyedikként zárt, Milák Kristóf már az előfutamban elverte a mezőnyt – élő hírfolyam

Ritkán kap barátnő ekkora sokkot az olimpián

Azok után, hogy a német labdarúgó-válogatott 4-2-es vereséget szenvedett emberhátrányban a braziloktól az olimpia első fordulójában, a második meccsen ismét tíz emberrel kiharcolták az első győzelmet is.

Vasárnap Szaúd-Arábia nagyon szívós ellenfélnek bizonyult, kétszer is egyenlített, majd a 67. percben a bielefeldi védő, Amos Pieper piros lapot kapott. Ez azonban a németeket erősítette meg ezúttal, a győztes gólt a 75. percben az augsburgi Felix Uduokhai szerezte (3-2).

De ezzel még nem értek véget az izgalmak, a csapat egyik túlkorosa, a gólpasszt adó Max Kruse, az Union Berlin 33 éves csatára ugyanis ezt az eredményt választotta ki élete egyik nagy eseményére, a meccset követően a tévés interjú során megkérte barátnője kezét.

„Van egy üzenetem a barátnőmnek otthon” – mondta a támadó, aki megmutatta az erre az alkalomra készített pólóját, majd letérdelve folytatta.

Igen, édesem, együtt vagyunk néhány hónapja, majdnem egy éve. Szép idő volt. Nem vagyok most veled, de szeretlek és szeretném megkérdezni, akarsz-e a feleségem lenni?

A német sajtó szerint a barátnő igent mondott.

„Valójában meg akartam várni, amíg gólt szerzek – de ki tudja, meg tudom-e csinálni” – viccelődött Kruse.