Oli SCARFF / AFP
Olimpia 2021 – Friss hírek olimpiai program

Jön az egyik legnagyobb aranyesélyünk – a magyarok programja az olimpia ötödik napján

Eddigi két érmünket úszóink hozták, és szerda hajnalban érdemes lesz felkelni, mert Milák Kristóf esetében érik az aranyérem, de Kenderesi Tamás és Hosszú Katinka is odaérhet a legjobbak közé.

Pétervári-Molnár Bendegúzért nem szerdán szoríthatunk, az egypárevezősök elődöntőjét ugyanis a szeles időjárás miatt elhalasztották.

TELJES PROGRAM | EREDMÉNYEK | HÍREK

A magyar csapat részletes programja, a tokiói nyári olimpián, 07.28-án, szerdán:

3:00


03:35
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 100m gyors – Elődöntő – NÉMETH NÁNDOR

03:49
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 200m pillangó – Döntő – KENDERESI TAMÁS, MILÁK KRISTÓF

4:00


04:00
CSELGÁNCS – Férfi – Egyéni – -90kg – Selejtező és továbbjutás esetén negyeddöntő – TÓTH KRISZTIÁN

04:04
ÚSZÁS – Női – Egyéni – 200m pillangó – Elődöntő – KAPÁS BOGLÁRKA

04:25
VÍVÁS – Férfi – Csapat – Kard – Negyeddöntő – DECSI TAMÁS, GÉMESI CSANÁD, SZATMÁRI ANDRÁS, SZILÁGYI ÁRON

04:45
ÚSZÁS – Női – Egyéni – 200m vegyes – Döntő – HOSSZÚ KATINKA

5:00


05:05
VITORLÁZÁS – Férfi – Egyéni – Finn – Döntő – 2. nap – BERECZ ZSOMBOR

05:15
VITORLÁZÁS – Női – Egyéni – RS:X – Döntő – 3. nap – CHOLNOKY SÁRA

05:45 – korábban elért eredmény függvényében
VÍVÁS – Férfi – Csapat – Kard – Helyosztó – 5.-8. hely – DECSI TAMÁS, GÉMESI CSANÁD, SZATMÁRI ANDRÁS, SZILÁGYI ÁRON

6:00


06:40 – korábban elért eredmény függvényében
VÍVÁS – Férfi – Csapat – Kard – Elődöntő – DECSI TAMÁS, GÉMESI CSANÁD, SZATMÁRI ANDRÁS, SZILÁGYI ÁRON

7:00


07:30 – korábban elért eredmény függvényében
VÍVÁS – Férfi – Csapat – Kard – Helyosztó – 5.-6.hely és 7.-8. hely – DECSI TAMÁS, GÉMESI CSANÁD, SZATMÁRI ANDRÁS, SZILÁGYI ÁRON

10:00


10:00 – továbbjutás esetén
CSELGÁNCS – Férfi – Egyéni – -90kg – Vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés és döntő –TÓTH KRISZTIÁN

11:00


11:30 – korábban elért eredmény függvényében
VÍVÁS – Férfi – Csapat – Kard – Bronzmérkőzés – DECSI TAMÁS, GÉMESI CSANÁD, SZATMÁRI ANDRÁS, SZILÁGYI ÁRON

11:49
ÍJÁSZAT  – Férfi – Egyéni – Selejtező – 1. kör és továbbjutás esetén 2. kör – BALOGH MÁTYÁS

12:00


12:25
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 200m hát – Előfutam – TELEGDY ÁDÁM

12:30 – korábban elért eredmény függvényében
VÍVÁS – Férfi – Csapat – Kard – Döntő – DECSI TAMÁS, GÉMESI CSANÁD, SZATMÁRI ANDRÁS, SZILÁGYI ÁRON

12:36
ÚSZÁS – Női – Egyéni – 200m mell – Előfutam – BÉKÉSI ESZTER

13:00


13:05
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 200m vegyes – Előfutam – CSEH LÁSZLÓ

13:12
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 200m vegyes – Előfutam – KÓS HUBERT

13:27
ÚSZÁS – Női – Csapat – 4x200m gyorsváltó – Előfutam – MAGYAR VÁLTÓ

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.