Kovács Tamás/MTI
Olimpia 2021 – Friss hírek olimpiai program

Kapás Boglárka, Németh Nándor és a vitorlázók is döntősök, páston a női tőrcsapat – ez vár ránk csütörtökön

Izgalmakkal teli lesz a csütörtöki versenynap is a tokiói olimpián, mivel Kapás Boglárka és Németh Nándor is döntőben ugrik medencébe, de Cseh László elődöntőjét is végigdrukkoljuk majd. Vívásban a női tőrcsapat sikeréért szoríthatunk, míg a vitorlázók mezőnyében is számos magyar versenyző indul majd, közülük Berecz Zsombor komoly éremesélyesnek számít.

TELJES PROGRAM | EREDMÉNYEK | HÍREK

A magyar csapat részletes programja, a tokiói nyári olimpián, 07.29-én, csütörtökön:

2:00


02:00
SPORTLÖVÉSZET – Női – Egyéni – Sportpisztoly (25m) – Selejtező – MAJOR VERONIKA

3:00


03:00
VÍZILABDA – Férfi – Csapat – HUN-RSA – Csoportkör – FÉRFI VÍZILABDA-VÁLOGATOTT

03:50
VÍVÁS – Női – Csapat – Tőr – Negyeddöntő – KREISS FANNI, KONDRICZ KATA, PÁSZTOR FLÓRA, MOHAMED AIDA

4:00


04:00
CSELGÁNCS – Férfi – Egyéni – -100kg – Selejtező és továbbjutás esetén negyeddöntő – CIRJENICS MIKLÓS

04:10
EVEZÉS – Férfi – Egyes – Egypárvezetős – A / B elődöntő – PÉTERVÁRI-MOLNÁR BENDEGÚZ

04:04
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 200m hát – Elődöntő – TELEGDY ÁDÁM

04:28
ÚSZÁS – Női – Egyéni – 200m pillangó – Döntő – KAPÁS BOGLÁRKA

04:37
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 100m gyors – Döntő – NÉMETH NÁNDOR

5:00


05:08
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 200m vegyes – Elődöntő – CSEH LÁSZLÓ

05:10
VITORLÁZÁS – Női – Egyéni – Laser Radial – Döntő – 4. nap – ÉRDI MÁRIA

05:31
ÚSZÁS – Női – Csapat – 4x200m gyorsváltó – Döntő – MAGYAR VÁLTÓ

05:35 – továbbjutás esetén
VÍVÁS – Női – Csapat – Tőr – Helyosztó – 5.-8. hely – KREISS FANNI, KONDRICZ KATA, PÁSZTOR FLÓRA, MOHAMED AIDA

6:00


06:00
VITORLÁZÁS – Női – Egyéni – RS:X – Döntő – 4. nap – CHOLNOKY SÁRA

06:00
VITORLÁZÁS – Férfi – Egyéni – Laser – Döntő – 4. nap – VADNAI BENJAMIN

06:55 – továbbjutás esetén
VÍVÁS – Női – Csapat – Tőr – Elődöntő – KREISS FANNI, KONDRICZ KATA, PÁSZTOR FLÓRA, MOHAMED AIDA

7:00


07:30
VITORLÁZÁS – Férfi – Egyéni – Finn – Döntő – 3. nap – BERECZ ZSOMBOR

8:00


08:10 – továbbjutás esetén
VÍVÁS – Női – Csapat – Tőr – Helyosztó – 5.-6.hely és 7.-8. hely – KREISS FANNI, KONDRICZ KATA, PÁSZTOR FLÓRA, MOHAMED AIDA

10:00


10:00 – továbbjutás esetén
CSELGÁNCS – Férfi – Egyéni – -100kg – Vigaszág, elődöntők, bronzmérkőzések és döntő – CIRJENICS MIKLÓS

11:00


11:30 – továbbjutás esetén
VÍVÁS – Női – Csapat – Tőr – Bronzmérkőzés – KREISS FANNI, KONDRICZ KATA, PÁSZTOR FLÓRA, MOHAMED AIDA

12:00


12:22
ÚSZÁS – Női – Egyéni – 800m gyors – Előfutam – KÉSELY AJNA

12:30
KÉZILABDA – Női – Csapat – HUN-RUS – Csoportmérkőzés – NŐI KÉZILABDA-VÁLOGATOTT

12:50
TORNA – SZERTORNA – Női – Egyéni – Összetett – Döntő – KOVÁCS ZSÓFIA

12:55 – továbbjutás esetén
VÍVÁS – Női – Csapat – Tőr – Döntő – KREISS FANNI, KONDRICZ KATA, PÁSZTOR FLÓRA, MOHAMED AIDA

12:59
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 100m pillangó – Előfutam – MILÁK KRISTÓF, SZABÓ SZEBASZTIÁN

13:00


13:13
ÚSZÁS – Női – Egyéni – 200m hát – Előfutam – HOSSZÚ KATINKA

13:16
ÚSZÁS – Női – Egyéni – 200m hát – Előfutam – BURIÁN KATALIN

13:21
ÚSZÁS – egyes – Csapat – 4x100m vegyesváltó – Előfutam – MAGYAR VÁLTÓ

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.