Czeglédi Zsolt/MTI
Olimpia 2021 – Friss hírek olimpiai program

Hétfőn eldől a női kéziválogatott sorsa, elkezdődik az olimpia birkózóinknak és a kajak-kenusainknak is

Hétfőn elkezdődik az olimpia kajakosaink és kenusaink számára is. Atlétikában a kalapácsvető Halász Bencéért szoríthatunk majd, sportlövőink közül Pekler Zalán és Péni István versenyez majd, Lőrincz Tamás (77 kg) és Szőke Alex (97 kg) pedig birkózás. Csapataink közül a férfi pólósok az olasz válogatott ellen zárják a csoportkört, női kéziseink pedig a csoportelső svédek ellen játszanak győzelmi kényszerben.

TELJES PROGRAM | EREDMÉNYEK | HÍREK

A magyar csapat részletes programja, a tokiói nyári olimpián, 08.02-án, hétfőn:

2:00


02:00
ATLÉTIKA – Férfi – Egyéni – Kalapácsvetés – Selejtező – HALÁSZ BENCE

02:37
KAJAK-KENU – Női – Egyes – K1 200m – Előfutam – LUCZ DÓRA

02:44
KAJAK-KENU – Női – Egyes – K1 200m – Előfutam – KÁRÁSZ ANNA

3:00


03:00
VÍZILABDA – Férfi – Csapat – HUN-ITA – Csoportkör – FÉRFI VÍZILABDA-VÁLOGATOTT

03:05
KAJAK-KENU – Férfi – Kettes – C2 1000n – Előfutam – ADOLF BALÁZS, FEJES DÁNIEL

03:29
KAJAK-KENU – Férfi – Egyes – K1 1000n – Előfutam – KOPASZ BÁLINT

03:53
KAJAK-KENU – Férfi – Egyes – K1 1000n – Előfutam – VARGA ÁDÁM

4:00


04:08
KAJAK-KENU – Női – Kettes – K2 500m – Előfutam – KOZÁK DANUTA, BODONYI DÓRA

04:22
KAJAK-KENU – Női – Kettes – K2 500m – Előfutam – CSIPES TAMARA, MEDVECZKY ERIKA

04:30
SPORTLÖVÉSZET – Férfi – Egyéni – Sportpuska, összetett (50m) – Selejtező – PEKLER ZALÁN, PÉNI ISTVÁN

04:30
BIRKÓZÁS
Férfi – Egyéni – Kötöttfogás – 77kg – Nyolcaddöntő és továbbjutás esetén negyeddöntő – LŐRINCZ TAMÁS
Férfi – Egyéni – Kötöttfogás – 97kg – Nyolcaddöntő és továbbjutás esetén negyeddöntő – SZŐKE ALEX

5:00


05:00 – a hajnali futamon elért eredménytől függően
KAJAK-KENU – Női – Egyes – K1 200m – Negyeddöntő – LUCZ DÓRA, KÁRÁSZ ANNA

05:21 – a hajnali futamon elért eredménytől függően
KAJAK-KENU – Férfi – Kettes – C2 1000n – Negyeddöntő – ADOLF BALÁZS, FEJES DÁNIEL

05:37 – a hajnali futamon elért eredménytől függően
KAJAK-KENU – Férfi – Egyes – K1 1000n – Negyeddöntő – KOPASZ BÁLINT, VARGA ÁDÁM

6:00


06:08 – a hajnali futamon elért eredménytől függően
KAJAK-KENU – Női – Kettes – K2 500m – Negyeddöntő – KOZÁK DANUTA, BODONYI DÓRA / CSIPES TAMARA, MEDVECZKY ERIKA

9:00


09:15
KÉZILABDA – Női – Csapat – HUN-SWE – Csoportmérkőzés – NŐI KÉZILABDA-VÁLOGATOTT

09:50 – továbbjutás esetén
SPORTLÖVÉSZET – Férfi – Egyéni – Sportpuska, összetett (50m) – Döntő – PEKLER ZALÁN, PÉNI ISTVÁN

11:00


11:15 – továbbjutás esetén
BIRKÓZÁS
Férfi – Egyéni – Kötöttfogás – 77kg – Elődöntő – LŐRINCZ TAMÁS
Férfi – Egyéni – Kötöttfogás – 97kg – Elődöntő – SZŐKE ALEX

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.