A következő élő közvetítés része Lőrincz Viktor alulmaradt a döntőben, kiestek a kézisek, elődöntőbe jutottak a férfi pólósok – szerdai hírfolyam Tokióból

A svédek megverték Dél-Koreát, ami azt jelenti, hetedik a női kézilabda-válogatott

Illyés Tibor/MTI

Szerdán Norvégia ellen jól játszott, de a negyeddöntőben végül szoros meccsen búcsúzott (26-22) a magyar női kézilabda-válogatott.

Nagyon küzdve kapott ki a magyar női kéziválogatott
Szépen halt meg a magyar női kézilabda-válogatott, amely négy góllal is vezetett, sőt az 50. percben még döntetlenre állt Norvégia ellen, de Katrine

Mivel később a svédek a másik középdöntőben kilenc góllal 39-30-ra legyőzték Dél-Koreát, az is kiderült, hogy

Elek Gábor szövetségi kapitány együttese a hetedik helyen zárta a tokiói olimpiát.

Ahhoz képest, hogy 2008-ban járt a női kézilabda-válogatott utoljára olimpián, nem rossz eredmény ez. Három év múlva Párizsban lehet javítani.