Bruzák Noémi / MTI
Olimpia 2021 – Friss hírek olimpiai program

Újabb érmeket nyerhetünk – ez vár csütörtökön a magyarokra az olimpián

Ismét éremeséllyel szállnak vízbe a magyar kajakosok és kenusok a tokiói olimpián, a női vízilabda-válogatott pedig a döntőért ugrik medencébe.

Kajak-kenuban minden magyar egység sikerrel selejtezett, így érdekelt lesz Takács Kincső és Balla Virág kenu egyes 200 méteresen, Kozák Danuta és Csipes Tamara kajak egyes 500 méteren, illetve a férfiaknál Tótka Sándor és Csizmadia Kolos férfi K-1 200 méteren, valamint a Béke Kornél, Varga Ádám, illetve a Nádas Bence, Kopasz Bálint duó férfi K-2 1000 méteren.

A női vízilabda-válogatott 12.50-től a spanyolokkal találkozik az elődöntőben, míg a nyílt vízi úszók férfi 10 kilométeres számában a vb-negyedik, 5 kilométeren világbajnok Rasovszky Kristóf bízhat a dobogós helyezésben.

A körvívással megkezdik szereplésüket az öttusázsók, Kovács Sarolta, Gulyás Michelle, Marosi Ádám és Kasza Róbert.

TELJES PROGRAM | EREDMÉNYEK | HÍREK

A magyar csapat részletes programja, a tokiói nyári olimpián, augusztus 5-én, csütörtökön:

23:00


23:30
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 10km nyíltvízi – Döntő – RASOVSZKY KRISTÓF

2:00


02:30
KAJAK-KENU – Férfi – Egyes – K1 200m – Elődöntő – CSIZMADIA KOLOS

02:37
KAJAK-KENU – Férfi – Egyes – K1 200m – Elődöntő – TÓTKA SÁNDOR

02:40
ATLÉTIKA – Női – Egyéni – Hétpróba – Távolugrás – Döntő – KRIZSÁN XÉNIA

02:44
KAJAK-KENU – Női – Egyes – C1 200m – Elődöntő – BALLA VIRÁG

02:51
KAJAK-KENU – Női – Egyes – C1 200m – Elődöntő – TAKÁCS KINCSŐ

02:58
KAJAK-KENU – Női – Egyes – K1 500m – Elődöntő – CSIPES TAMARA

3:00


03:08
KAJAK-KENU – Női – Egyes – K1 500m – Elődöntő – KOZÁK DANUTA

03:34
KAJAK-KENU – Férfi – Kettes – K2 1000m – Elődöntő – BÉKE KORNÉL, VARGA ÁDÁM, KOPASZ BÁLINT, NÁDAS BENCE

4:00


04:35
KAJAK-KENU – Férfi – Egyes – K1 200m – B döntő – CSIZMADIA KOLOS, TÓTKA SÁNDOR

04:42
KAJAK-KENU – Férfi – Egyes – K1 200m – Döntő – CSIZMADIA KOLOS, TÓTKA SÁNDOR

04:50
KAJAK-KENU – Női – Egyes – C1 200m – B döntő – BALLA VIRÁG, TAKÁCS KINCSŐ

04:57
KAJAK-KENU – Női – Egyes – C1 200m – Döntő – BALLA VIRÁG, TAKÁCS KINCSŐ

5:00


05:22
KAJAK-KENU – Női – Egyes – K1 500m – B döntő – CSIPES TAMARA, KOZÁK DANUTA

05:29
KAJAK-KENU – Női – Egyes – K1 500m – Döntő – CSIPES TAMARA, KOZÁK DANUTA

05:47
KAJAK-KENU – Férfi – Kettes – K2 1000m – B döntő – BÉKE KORNÉL, VARGA ÁDÁM, KOPASZ BÁLINT, NÁDAS BENCE

05:55
KAJAK-KENU – Férfi – Kettes – K2 1000m – Döntő – BÉKE KORNÉL, VARGA ÁDÁM, KOPASZ BÁLINT, NÁDAS BENCE

6:00


06:00
ÖTTUSA – Női – Egyéni – Vívás – Rangsoroló – GULYÁS MICHELLE, KOVÁCS SAROLTA

06:40
ATLÉTIKA – Női – Egyéni – Hétpróba – Gerelyhajítás – Döntő – KRIZSÁN XÉNIA

9:00


09:30
ÖTTUSA – Férfi – Egyéni – Vívás – Rangsoroló – KASZA RÓBERT, MAROSI ÁDÁM

12:00


12:50
VÍZILABDA – Női – Csapat – Elődöntő – NŐI VÍZILABDA-VÁLOGATOTT

14:00


14:20
ATLÉTIKA – Női – Egyéni – Hétpróba – 800m síkfutás – Döntő – KRIZSÁN XÉNIA

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.