Kovács Tamás/MTI
Olimpia 2021 – Friss hírek olimpiai program

A női pólósok bronzéremért játszanak, de a kajak-kenusok merészebb terveket is szövögethetnek – ez vár az olimpikonjainkra szombaton

Újabb érmekben reménykedhetünk a tokiói olimpia szombati versenynapján, hiszen a kajak-kenusaink négy egysége is már az elődöntőben lesz érdekelt. A női vízilabda-válogatott az orosz csapattal meccsel a bronzért, a birkózó Muszukajev Iszmail vigaszágon szintén bronzért küzdhet.

TELJES PROGRAM | EREDMÉNYEK | HÍREK

A magyar csapat részletes programja, a tokiói nyári olimpián, augusztus 7-én, szombaton:

2:00


02:30
KAJAK-KENU – Női – Kettes – C2 500m – Elődöntő – BALLA VIRÁG, TAKÁCS KINCSŐ

02:52
KAJAK-KENU – Férfi – Egyes – C1 1000m – Elődöntő – ADOLF BALÁZS

3:00


03:07
KAJAK-KENU – Női – Négyes – K4 500m – Elődöntő – KOZÁK DANUTA, KÁRÁSZ ANNA, BODONYI DÓRA, CSIPES TAMARA

03:28
KAJAK-KENU – Férfi – Négyes – K4 500m – Elődöntő – NÁDAS BENCE, KOPASZ BÁLINT, CSIZMADIA KOLOS, TÓTKA SÁNDOR

4:00


04:30 – korábbi eredményektől függően
KAJAK-KENU – Női – Kettes – C2 500m – B döntő – BALLA VIRÁG, TAKÁCS KINCSŐ

04:37 – korábbi eredményektől függően
KAJAK-KENU – Női – Kettes – C2 500m – Döntő – BALLA VIRÁG, TAKÁCS KINCSŐ

04:45 – korábbi eredményektől függően
KAJAK-KENU – Férfi – Egyes – C1 1000m – B döntő – ADOLF BALÁZS

04:53 – korábbi eredményektől függően
KAJAK-KENU – Férfi – Egyes – C1 1000m – Döntő – ADOLF BALÁZS

5:00


05:12 – korábbi eredményektől függően
KAJAK-KENU – Női – Négyes – K4 500m – B döntő – KOZÁK DANUTA, KÁRÁSZ ANNA, BODONYI DÓRA, CSIPES TAMARA

05:19 – korábbi eredményektől függően
KAJAK-KENU – Női – Négyes – K4 500m – Döntő – KOZÁK DANUTA, KÁRÁSZ ANNA, BODONYI DÓRA, CSIPES TAMARA

05:37 – korábbi eredményektől függően
KAJAK-KENU – Férfi – Négyes – K4 500m – Döntő – NÁDAS BENCE, KOPASZ BÁLINT, CSIZMADIA KOLOS, TÓTKA SÁNDOR

6:00


06:40
VÍZILABDA – Női – Csapat – Bronzmérkőzés – NŐI VÍZILABDA-VÁLOGATOTT

7:00


07:54
ÖTTUSA – Férfi – Egyéni – Úszás – KASZA RÓBERT, MAROSI ÁDÁM

8:00


08:45
ÖTTUSA – Férfi – Egyéni – Bónuszvívás – KASZA RÓBERT, MAROSI ÁDÁM

10:00


10:15
ÖTTUSA – Férfi – Egyéni – Lovaglás – Döntő – KASZA RÓBERT, MAROSI ÁDÁM

11:00


11:45
BIRKÓZÁS – Férfi – Egyéni – Szabadfogás – 65kg – Vigaszág – MUSZUKAJEV ISZMAIL

12:00


12:30
ÖTTUSA – Férfi – Egyéni – Kombinált (Futás-Lövés) – Döntő – KASZA RÓBERT, MAROSI ÁDÁM

12:30 – továbbjutás esetén
BIRKÓZÁS – Férfi – Egyéni – Szabadfogás – 65kg – Bronzmérkőzés – MUSZUKAJEV ISZMAIL

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.