Jamie Squire/Getty Images
Olimpia 2021 – Friss hírek olimpiai program

Sportlövészettel kezd és asztalitenisszel zár a magyar olimpiai csapat szombaton

A pénteki megnyitó után szombaton hajnalban már megkezdi szereplését a magyar olimpiai csapat. A sort Mészáros Eszter sportlövő nyitja, utoljára pedig Majoros Bence asztaliteniszezőnek drukkolhatunk majd.

TELJES PROGRAM | EREDMÉNYEK | HÍREK

A magyar csapat részletes programja, a tokiói nyári olimpián, 07.24-én, szombaton:

1:00


1:30
SPORTLÖVÉSZET
– Női – Egyéni – Légpuska (10m) – Selejtező – MÉSZÁROS ESZTER

3:00


3:45 – Továbbjutás esetén
SPORTLÖVÉSZET – Női – Egyéni – Légpuska (10m) – Döntő – MÉSZÁROS ESZTER

4:00


4:00
CSELGÁNCS – Női – Egyéni – -48kg – Selejtező és továbbjutás esetén negyeddöntő – CSERNOVICZKI ÉVA

4:00
KERÉKPÁR – ORSZÁGÚTI – Férfi – Egyéni – Mezőnyverseny  – Döntő – VALTER ATTILA

4:15
ASZTALITENISZ – Vegyes – Páros – Nyolcaddöntő – PERGEL SZANDRA, SZUDI ÁDÁM

4:55
VÍVÁS – Férfi – Egyéni – Kard – 32-es tábla – DECSI TAMÁS

5:00


5:18
ÖKÖLVÍVÁS – Férfi – Egyéni – (52-57kg) – Selejtező – GÁLOS ROLAND

5:20
TAEKWONDO – Férfi – Egyéni – -58kg – Nyolcaddöntő – SALIM OMAR

5:20
VÍVÁS – Férfi – Egyéni – Kard – 32-es tábla – SZATMÁRI ANDRÁS

6:00


6:10
VÍVÁS – Férfi – Egyéni – Kard – 32-es tábla – SZILÁGYI ÁRON

7:00


07:35 – Továbbjutás esetén
VÍVÁS – Férfi – Egyéni – Kard – Nyolcaddöntő – DECSI TAMÁS, SZATMÁRI ANDRÁS, SZILÁGYI ÁRON

8:00


08:55 – Továbbjutás esetén
VÍVÁS – Férfi – Egyéni – Kard – Negyeddöntő DECSI TAMÁS, SZATMÁRI ANDRÁS, SZILÁGYI ÁRON

9:00


09:15 – Továbbjutás esetén
TAEKWONDO – Férfi – Egyéni – -58kg – Elődöntő – SALIM OMAR

10:00


10:00 – Továbbjutás esetén
CSELGÁNCS – Női – Egyéni – -48kg – Vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő – CSERNOVICZKI ÉVA

12:00


12:00 – Továbbjutás esetén
VÍVÁS – Férfi – Egyéni – Kard – Elődöntő – DECSI TAMÁS, SZATMÁRI ANDRÁS, SZILÁGYI ÁRON

12:13
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 400m vegyes – Előfutam – BERNEK PÉTER, VERRASZTÓ DÁVID

12:15 – Továbbjutás esetén
TAEKWONDO – Férfi – Egyéni – -58kg – Vigaszág – SALIM OMAR

12:28
ÚSZÁS – Női – Egyéni – 100m pillangó – Előfutam – SEBESTYÉN DALMA

12:30
ASZTALITENISZ – Női – Egyéni – 1. forduló – MADARÁSZ DÓRA

13:00


13:00
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 400m gyors – Előfutam – ZOMBORI GÁBOR

13:18
ÚSZÁS – Női – Egyéni – 400m vegyes – Előfutam – HOSSZÚ KATINKA, MIHÁLYVÁRI-FARKAS VIKTÓRIA

13:20 – Továbbjutás esetén
VÍVÁS – Férfi – Egyéni – Kard – Bronzmérkőzés – DECSI TAMÁS, SZATMÁRI ANDRÁS, SZILÁGYI ÁRON

13:45 – Továbbjutás esetén
TAEKWONDO – Férfi – Egyéni – -58kg – Bronzmérkőzés – SALIM OMAR

14:00


14:15 – Továbbjutás esetén
VÍVÁS – Férfi – Egyéni – Kard – Döntő – DECSI TAMÁS, SZATMÁRI ANDRÁS, SZILÁGYI ÁRON

14:45
ASZTALITENISZ – Férfi – Egyéni – 1. forduló – MAJOROS BENCE

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.