Olimpia 2021 – Friss hírek

Pólósaink kikaptak, Péni döntős, Pupp meglepetést okozott – ez történt, amíg aludtunk

Illyés Tibor / MTI
Nem sikerült érmet szereznie úszóinknak férfi és női 400 méteres vegyesen, a férfi vízilabda-válogatott meglepetésre kikapott Görögországtól, és női tőrözőink is korán elvéreztek az olimpia vasárnap hajnali programjában. Pupp Réka ugyanakkor még nyerhet érmet cselgáncsban, Péni István pedig döntős a férfi légpuskásoknál.

Vívás: Kondricz Kata és Pásztor Flóra is a 32 között esett ki a női tőrözők vasárnapi egyéni versenyében. Előbbi a 2018-ban világbajnok olasz Alice Volpitól kapott ki simán, utóbbi az algériai Meriem Mebarki legyőzése után a vb-ezüstérmes francia Ysaora Thibus ellen búcsúzott. Kreiss Fanni bravúros vívással legyőzte a világbajnoki ezüstérmes olasz Martina Batinit, majd a legjobb 16 között nem bírt az orosz Inna Gyeriglazovával.