Élő Olimpia 2021 – Friss hírek

Női kézilabda: legyőztük Spanyolországot, még él a remény!

Nem túlzás: az életben maradásért lépett pályára Spanyolország ellen a női kézilabda-válogatott. Elek Gábor csapata az első három mérkőzését elveszítette, Franciaország ellen még közel volt a bravúr, de aztán a brazilok, majd a címvédő oroszok ellen is fájdalmas zakó lett a vége. Magyarország egyedüliként nem szerzett még pontot a csoportban, mindkét hátralévő meccsét hoznia kellene a továbbjutáshoz, és persze még akkor is kellenek kedvező eredmények a többi csoportmérkőzésen.

Milák Európa-csúccsal ezüstérmes 100 pillangón, a férfi pólósok győztek az Egyesült Államok ellen – élő hírfolyam
Berecz Zsomborra közelebb került a második helyen álló spanyolhoz Finndingiben, pályára lépnek a kéziseink is.

A spanyol válogatott vereséggel kezdte az olimpiát, de utána két győzelmet is elkönyvelt. A magyar csapatban Kovacsics Anikó mellett Szucsánszki Zita és Janurik Kinga is kidőlt sérülés miatt, ennek ellenére mégis nyerni tudtak a mieink. Elek Gábor együttese jól kezdett, végig vezetett és egyetlen második félidei megingást leszámítva verte Spanyolország ellen 29-25-re.

A továbbjutáshoz azonban a csoportelső Svédország ellen is nyerni kellene.

Spanyol időkérés

Márton is bever egy szép gólt lerohanás után (5-1). Nem csoda hát, hogy a spanyol edző megszakítja a játékot, hogy rendet tegyen tanítványai fejében.

Villámrajtot vettünk

Harmadik támadásból harmadik gólunkat is megszerzi Márton, majd Berenguer szépít. Bíró két szép védést is bemutat, a szélről jövő labdákat jól hárítja eddig. Miután Tomori is lő egy gólt helyzet nélkül, hat perc után 4-1 ide!