Ivándi-Szabó Balázs / 24.hu
Olimpia 2021 – Friss hírek olimpiai program

Bemutatkozik az egyik titkos esélyesünk, javíthatnak a pólósok és a kézisek – a magyarok programja az olimpia negyedik napján

A női kézilabda-válogatott Franciaország, a férfi pólócsapat Görögország ellen szenvedett egygólos vereséget az olimpia első meccsén, de kedden mindkét csapatunk javíthat. A női kézisek Brazíliával játszanak, amelyet az olimpia előtt kétszer is legyőztek felkészülési meccsen, míg a pólósok a kellemetlen és szokatlan stílusú Japánnal találkoznak, amely csak kettővel kapott ki az Egyesült Államok ellen.

A hajnali úszódöntőkben ezúttal nem vagyunk érdekeltek, de Milák Kristóf, Kenderesi Tamás és Hosszú Katinka is a döntőbe jutásért tempózik majd. A cselgáncsozóknál ezúttal a korosztályos olimpiai, világ- és Európa-bajnok Özbas Szofi (63 kg), valamint az Eb-bronzérmes Ungvári Attila (81 kg) lép tatamira, míg a vitorlázóknál Finndingiben bemutatkozik a kétszeres Európa- és egyszeres világbajnok Berecz Zsombor, aki az egyik titkos aranyesélyesünknek számít.

TELJES PROGRAM | EREDMÉNYEK | HÍREK

A magyar csapat részletes programja, a tokiói nyári olimpián, 07.27-én, kedden:

23:00


23:30
TRIATLON – Női – Egyéni – Döntő – BRAGMAYER ZSANETT, KOVÁCS ZSÓFIA

3:00


03:00
TOLLASLABDA – Férfi – Egyéni – Csoportkör – KRAUSZ GERGELY

4:00


04:00
KÉZILABDA – Női – Csapat – BRA-HUN – Csoportmérkőzés – NŐI KÉZILABDA-VÁLOGATOTT

04:00
CSELGÁNCS – Női – Egyéni – -63kg – Selejtező és továbbjutás esetén negyeddöntő – ÖZBAS SZOFI

04:00
CSELGÁNCS – Férfi – Egyéni – -81kg – Selejtező és továbbjutás esetén negyeddöntő – UNGVÁRI ATTILA

04:35
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 200m pillangó – Elődöntő – KENDERESI TAMÁS

04:41
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 200m pillangó – Elődöntő – MILÁK KRISTÓF

04:58
ÚSZÁS – Női – Egyéni – 200m vegyes – Elődöntő – HOSSZÚ KATINKA

5:00


05:05
VITORLÁZÁS – Női – Egyéni – Laser Radial – Döntő – 3. nap – ÉRDI MÁRIA

05:15
VITORLÁZÁS – Férfi – Egyéni – Laser – Döntő – 3. nap – VADNAI BENJAMIN

6:00


06:05
VITORLÁZÁS – Férfi – Egyéni – Finn – Döntő – 1. nap – BERECZ ZSOMBOR

06:15
SPORTLÖVÉSZET – Vegyes – Csapat – Légpuska (10m) – Selejtező – MÉSZÁROS ESZTER, PÉNI ISTVÁN

7:00


07:00
TOLLASLABDA – Női – Egyéni – Csoportkör – SÁROSI LAURA

8:00


08:00
KERÉKPÁR – MOUNTAIN BIKE – Női – Egyéni – Döntő – VAS KATA BLANKA

08:15 – Továbbjutás esetén
SPORTLÖVÉSZET – Vegyes – Csapat – Légpuska (10m) – Döntő – MÉSZÁROS ESZTER, PÉNI ISTVÁN

10:00


10:00 – Továbbjutás esetén
CSELGÁNCS – Női – Egyéni – -63kg – Vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés és döntő – ÖZBAS SZOFI

10:00 – Továbbjutás esetén
CSELGÁNCS – Férfi – Egyéni – -81kg – Vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés és döntő – UNGVÁRI ATTILA

11:00


11:20
VÍZILABDA – Férfi – Csapat – JPN-HUN – Csoportkör – FÉRFI VÍZILABDA-VÁLOGATOTT

12:00


12:16
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 100m gyors – Előfutam – SZABÓ SZEBASZTIÁN

12:20
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 100m gyors – Előfutam – NÉMETH NÁNDOR

12:27
ÚSZÁS – Női – Egyéni – 200m pillangó – Előfutam – HOSSZÚ KATINKA

12:31
ÚSZÁS – Női – Egyéni – 200m pillangó – Előfutam – KAPÁS BOGLÁRKA

12:54
ÚSZÁS – Férfi – Csapat – 4x200m gyorsváltó – Előfutam – MAGYAR VÁLTÓ

13:00


13:21
ÚSZÁS – Férfi – Egyéni – 800m gyors – Előfutam – KALMÁR ÁKOS

A kiemelt képen Berecz Zsombor látható.

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.